Viduklės darželinukai šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Pasipuošusi žiedais,

Paukščių aidinčiais balsais

Upių vingiais apjuosta

Tu, esi man, LIETUVA!

Skambiais Lietuvai žodžiais ir Tautine giesme pradėjome Lietuvos valstybės atkūrimo šventės minėjimą. Ši diena Viduklės darželyje buvo minima netradiciškai: vaikai ne tik šoko ratelius, deklamavo eilėraščius, bet ir žaidė šventinį futboliuką.

Per visą savaitę vaikai susipažino su Lietuvos istorija, jos simboliais: vėliava, žemėlapiu, Vyčio ženklu, Tautine giesme. Sužinojo, ką reiškia vėliavos spalvos. Grožėjosi mūsų šalies gamta, upėmis, ežerais, klausėsi ir mokėsi eilėraščių apie Lietuvą. Piešė, aplikavo, gamino ir lipdė medalius savo draugams, kuriais apsikeitė pažaidę futboliuką.

Vasario 16-ąją Viduklės darželio bendruomenė dalyvavo šventinėje eisenoje Viduklės miestelio gatvėmis, Šv. Mišiose ir programoje Viduklės Šv. Kryžiaus bažnyčioje. Eilėraštį apie Lietuvėlę deklamavo „Boružiukų“ grupės ugdytinė Dina Alarbied. Šventinius renginius organizavo auklėtojos  Reda Blinkienė, Reda Gružinskienė, Laima Sadauskienė ir Rasa Usinienė.

Auklėtoja Reda Blinkienė

2019 m. gegužės mėn.