Nuoširdžiai dėkojame visiems, skiriantiems paramą darželiui.

    Kviečiame vaikų tėvelius, įstaigos darbuotojus ir visus, neabejingus įstaigos gerovei, pasinaudoti proga ir šiais metais vėl paremti mūsų įstaigą. Jūsų paskirta parama – tai dalis praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio, kuris Jūsų prašymu bus pervestas į įstaigos sąskaitą.


Rekvizitai 1,2% paramai:

Paramos gavėjo identifikacijos Nr.(kodas): 190087358

Paramos gavėjo pavadinimas: Raseinių r. Viduklės darželis ​

Adresas: Ataugos g.-7, Viduklė

   Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti įstaigai, reikia užpildyti specialų FR0512 formos prašymą ir jį pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI). Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste ar naudojate elektroninį parašą, galite užpildyti ir išsiųsti 1,2 % formą FR0512 internetu:

·         Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) per savo internetinį banką arba naudojant kvalifikuotą elektroninio parašo sertifikatą. Prisijungti prie EDS galima ir su VMI išduotomis priemonėmis (kai sudaroma rašytinė elektroninio deklaravimo sutartis).

·         Užpildykite formą FR0512, v.1. (pildytini duomenys nurodyti aukščiau) ir ją pateikite. Išsami informacija apie minėtos paramos skyrimą VMI interneto svetainėje www.vmi.lt

 

   Dėkojame už paramą įstaigai, kurią Jūs suteikiate pervesdami 1,2 % pajamų mokesčio sumos. Jūsų pervesti pinigai bus skiriami  Jūsų vaikų ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.