(8-428) 55-148

Susisiekite su mumis

Viduklės darželis

Raseinių r.

Padėkime beglobiams gyvūnams

              Kasmet spalio 4-ają Viduklės darželio bendruomenė mini  pasaulinę  gyvūnų dieną. Ta proga  mus aplankė veislyno „Kalnų šuo“ savininkas Irmantas Tarnauskas su savo augintiniais- berno zenenhundų veislės šunimis, kuris papasakojo apie  savo augintinius, jų priežiūrą. Kiekvienas norintis galėjo pasidžiaugti šunimis, jų meilumu ir draugiškumu, stebėjo komandų atlikimą. Vaikams sukėlė daug teigiamų emocijų. Taip pat priminė nepamiršti, kad gyvūnas – ne kaspinu perrišta dovana. Jis ištikimas draugas ir kompanionas, todėl skatino saugoti savo augintinius, rūpintis gyvūnų gerove bei beglobių gyvūnų priežiūra.

         Ta intencija organizavome akciją „Padėkite beglobiams gyvūnams“. Nusprendėme likimo nuskriaustiems gyvūnams parodyti meilę, palepinti juos ypatingu skanėstu, šiltu guoliu. Visa darželio  bendruomenė dalyvavo šioje gražioje akcijoje. Surinktą paramą perdavėme veislyno „Kalnų šuo“ savininkui, kuris perduos beglobiams gyvūnams VŠĮ ,,Penkta koja“.  

           Įrodėme, kad visi kartu mes galime nuveikti daug gerų darbų.

Auklėtoja Regina Morkuvienė

2020 m. sausio mėn.
P A T K P Š S
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

View Results

Kraunama ... Kraunama ...