(8-428) 55-148

Susisiekite su mumis

Viduklės darželis

Raseinių r.

Mažieji Viduklės darželio sveikuoliukai

    Mažieji „Nykštukų“ grupės vaikučiai su malonumu sutiko priimti socialinės iniciatyvos-projekto  „Sveikatiada“   iššūkį – „Saldintą gėrimą keičiu į vandenį“. Buvo trumpai aptarta svarbi vandens gėrimo nauda. Markas draugams papasakojo: ,,jeigu vaikai gers Coca colą, jiems iškris dantukai“.

   Veiklos metu ,,nykštukai“ vėrė vėrinukus iš vynuogių, vandenį skanino spanguolėmis, avietėmis. Gavosi raudonos spalvos gėrimas, kuris vaikams labai patiko. Kitą ąsotį vandens vaikai pagardino: citrina, mėtų, baziliko lapeliais, agurko griežinėliais.

   Kaip smagu gerti ir degustuoti pačių pasigamintą, pagardintą vandenį per šiaudelį drauge su kitais grupės draugais. Vėliau mažieji spalvotais pieštukais nusispalvino puodelius vandens gėrimui, į kuriuos kiekvienas „įsidėjo“ pasirinktą uogą ar vaisių: braškę, citriną, vyšnią ar arbūzo skiltelę.

   Buvo puiki „Saldinto gėrimo keitimo į vandenį“ akcija, įdomi patirtis, kurios stengsimės laikytis kasdien.

    Auklėtoja Jolita Piatkienė

[Galerija nerasta]
2020 m. birželio mėn.
P A T K P Š S
« Bal    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

View Results

Kraunama ... Kraunama ...