(8-428) 55-148

Susisiekite su mumis

Viduklės darželis

Raseinių r.

Kalėdų eglutės įžiebimas darželyje

Kai tik gruodis  pradeda skaičiuoti pirmąsias savo dieneles, visų širdys prisipildo laukimo, džiaugsmo ir rūpesčių. Dindilin, dindilin… Pamažu artėja žiemos šventės. Pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų laukimas, apimantis pasiruošimą joms: Kalėdinių eglučių puošimas ir įžiebimas, dovanėlių sąrašo darymas ir pirkimas, meduoliukų kepimas ir puošimas, cinamonu, imbierais ir eglutės sakais kvepiantys namai…

 

Švenčių laukiame visi, ne išimtis ir Viduklės darželinukai. Tikriausiai niekas neįsivaizduoja šventų Kalėdų be eglutės, o kai ji jau papuošta, vaikai labiausiai trokšta sulaukti to stebuklingo momento, kai ji sušvyti dešimtimis žibančių lempučių. Todėl ikimokyklinio ugdymo pedagogė Jolita Piatkienė ir muzikos vadovė Reda Gružinskienė sukvietė visus vaikus į salę, kad šią nuostabią akimirką visi pabūtų kartu prie gražaus kalėdinio medžio, pasidžiaugtų savo gerais darbeliais, padainuotu, pažaistų ir pašoktų.

Šventėje vaikus aplankiusi nykštukė (auklėtoja Jolita Piatkienė) atnešė Kalėdų senelio laišką, kurio vaikai klausėsi itin susikaupę ir susimąstę, galbūt tą minutę daug kas apgalvojo, ką darė gerai ar ne taip gerai, kaip dabar norėtųsi. Ji vaikams priminė, jog per likusį iki Šv. Kalėdų laiką jie neužmirštų būti rūpestingi, paklusnūs, geri ir draugiški vienas kitam. Darželio darbuotojams buvo palinkėta darbe ir namuose puoselėti jaukumą, kurti šventinę nuotaiką. Juk taip norėtųsi, kad prie Kūčių stalo visi susėstų džiugūs ir laimingi, sulaukę dar vienų Šv. Kalėdų. Nykštukė su vaikais kartu linksminosi, dainavo, šoko ir pagaliau visi drauge skaičiuodami iki trijų įžiebė Kalėdų eglę.

Džiugu ir gera daryti tai, kas suteikia didelį malonumą, kam gera atsiduoti, kad suteiktum mažytį džiaugsmą kitiems. Nes dovanoti, duoti bei stebinti  brangius žmones – geriausia kalėdinė dovana. Šventės ateina ir greit praeina, tačiau jų laukimas širdyje pats mieliausias…

                                                                                                             

                                                                                                                                         Darželio auklėtoja Jolita Piatkienė

[Galerija nerasta]
2019 m. gruodžio mėn.
P A T K P Š S
« Lap    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

View Results

Kraunama ... Kraunama ...