„Futboliukas“ išlydi į vasarą!

Darželyje vyko renginys skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti, bei „Futboliuką“ išlydėti į atostogas. Šventėje dalyvavo vaikai, jų tėveliai ir darželio bendruomenė.

Šventė prasidėjo darželio grupių ir „Futboliuko“ vėliavų pakėlimu, paradu. Tai buvo gražus šventės atidarymo akcentas. Renginio metu kieme veikė dailės studija, žaidimų, taiklumo kiemeliai, dviratukų- paspirtukų mokykla, burbulų erdvė, „futboliuko“ žaidimo aikštelė. Įdomiausias ir laukiamiausias kiemelis vaikų, tai- „Futbolo“ batuto stotelė, kuriame vaikai išbandė „futboliuko“ žaidimą kitaip: spyrė, smūgiavo, stengėsi įvaryti kuo daugiau įvarčių netik į vienus vartus, bet ir  į keletą. Užduotys patiko, nes buvo žaismingos, įdomios. Vaikai ir jų tėveliai žaidė draugiškas „Futboliuko“ rungtynes.

Po smagių užsiėmimų, žaidimų, pramogų visi vaikai, dalyviai apdovanoti padėkomis, prizais.

Džiaugiamės, kad dalyvavome „Futboliuko“ projekte. Šio projekto integravimas į mūsų ugdymo veiklas, parodė, jog „Futboliukas“ yra puiki ugdymo priemonė. Tikimės, kad šias veiklas tęsime kitais metais ir dalyvausime projektuose.

Kūno kultūros pedagogė Laima Sadauskienė

2020 m. birželio mėn.