(8-428) 55-148

Susisiekite su mumis

Viduklės darželis

Raseinių r.

Darželyje svečiavosi „Mergaitė Doli ir besotė Liga“

      Mergaitė Doli, paskambinusi draugei, sužino, kad ši serga. Merginos kalbėdamos telefonu nusprendžia, kad čia draugas, ko gero, bus ją apkrėtęs, nes jo ausys labai atlėpę. Staiga į duris pasigirsta bildesys. Mergaitė Doli ilgai dvejojusi atidaro duris, o ten, pasirodo, Liga pas ją į svečius užsuko. Svečias pasisiūlo su mergaite pažaisti kamuoliu. Taip bežaidžiant Liga papasakoja, kad vaikystėje yra kentusi patyčias ir dabar visiems keršijanti ir sargdinanti žmones, kadangi sirgdami jie turi laiko susimąstyti ir šiaip rūpinasi, kaip pasveikti, o ne kaip ką įžeisti. Doli su viešnia dar pažiūri televizorių ir ši išeina reikalų tvarkyti palikdama mergaitei dovanų dėžutę. Doli atidarius dėžutę pasijunta prastai, jai svaigsta galva. Staiga kambaryje atsiranda vyriškis, kuris po kambarį kažko ieško. Jis sakosi esąs mergaitės vaizduotės kūrinys, atsiradęs dėl karščiavimo. Mergaitė, padedama netikėto svečio, vykdo sudėtingas užduotis tam, kad greičiau pasveiktų. Viena iš užduočių – paskambinti ir atsiprašyti Miko, kurį nuolat pravardžiuoja dėl jo ausų. Įvykdžiusi užduotis mergaitė pasijunta gerai.

    Pjesės autoriaus Vyčio Lasio spektaklis skatina vaikus nesityčioti iš kitų, o paprasčiausias atsiprašymas gali padėti pasijausti gerai. Taip pat vaikai supažindinami, kaip atpažinti ligos simptomus ir ką daryti apsirgus, kad greičiau pasveikti.

      Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lazdauskaitė 

        

2020 m. liepos mėn.
P A T K P Š S
« Bir    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

View Results

Kraunama ... Kraunama ...