(8-428) 55-148

Susisiekite su mumis

Viduklės darželis

Raseinių r.

Dalinuosi gerąja darbo patirtimi…

    Balandžio mėnesį Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizavo neįprastą rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų pasitarimą. Nuotolinis ugdymas visas sukvietė į bendrą internetinę erdvę „Zoom“.

    Ugdymas karantino sąlygomis neleidžia sustoti. Kaip tik skatina tobulinti informacinių technologijų, psichologijos, bendravimo ir bendradarbiavimo  bei kitas kompetencijas.

   Darželio auklėtoja Rasa Usinienė, kūno kultūros pedagogė Laima Sadauskienė, meninio ugdymo mokytoja Reda Gružinskienė virtualaus susitikimo metu dalijosi nuotolinio ugdymo planavimo, organizavimo, grįžtamojo ryšio, vertinimo patirtimi, pateikė didelį pluoštą grįžtamojo ryšio vaizdinės medžiagos. Dalindamiesi su kitais savo patirtimi, suteikiame galimybę pasitikrinti save bei numatyti kaip visa tai būtų galima dar patobulinti.

    Tai kas, kad pasikeitė dienos ritmas, darbo savaitė tapo kitokia, bet Viduklės darželio ir Gylių daugiafunkcio centro pedagogės nesustodamos stengiasi, domisi, tobulėja.

    Belieka palinkėti visiems kantrybės!

   Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Vida Lazdauskaitė

2020 m. birželio mėn.
P A T K P Š S
« Bal    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

View Results

Kraunama ... Kraunama ...