DARŽELIO ISTORIJA

Nuo 1960 m. Viduklėje, Kęstučio gatvėje stovėjusiame gyvenamajame name, pradėjo veikti pirmasis miestelio vaikų darželis. 1970 m. Gamyklos gatvėje atidarytas naujas tipinis dviejų aukštų lopšelis- darželis "Ąžuoliukas". Tipiniame pastate visi vaikai, norintys lankyti lopšelį- darželį, netilpo, todėl 1987 m. gyvenamojo namo trijų kambarių bute buvo atidaryta dar viena darželio grupė. 1991 m. pastatytas darželis priklausė Viduklės paukštininkystės ūkiui, tačiau greitai buvo perduotas Švietimo skyriaus žinion. 1992 m., labai sumažėjus vaikų skaičiui liko tik dvi darželio grupės. 1993 m., pradėjus mokėti tėvams pašalpas iki 3 metų vaiko išlaikymui, dar sumažėjo darželį lankančių vaikų. Teko uždaryti dar vieną grupę.

1996 m. gegužės 7 d. vaikų lopšelis- darželis "Ąžuoliukas" buvo reorganizuotas į pradinę mokyklą-darželį. Padaugėjus ikimokyklinio amžiaus vaikų, norinčių lankyti darželį, 2007 m. birželio 28 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 "Dėl Raseinių rajono Viduklės mokyklos-darželio pertvarkymo", pradinių klasių mokiniai perkelti į Viduklės Simono Stanevičiaus vidurinę mokyklą. Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-94 "Dėl Raseinių rajono Viduklės mokyklos-darželio vidaus struktūros pertvarkymo, tipo ir pavadinimo pakeitimo bei darželio nuostatų patvirtinimo" pakeistas pavadinimas į Viduklės darželį.

DARŽELIO DAINA

Ataugos gatvelėj

Mūsų čia darželis

Atvažiuok ir tu,