(8-428) 55-148

Susisiekite su mumis

Viduklės darželis

Raseinių r.

Kai eglės sidabrą barsto…

Rodos, dar visai neseniai visi su nekantrumu laukėme artėjančių didžiųjų metų švenčių,  ieškojome ir rūpinomės dovanėlėmis savo šeimos nariams, draugams ir giminėms. Domėjomės ir išmėginome įvairias idėjas, kaip šventiškai papuošti savo namų, darboviečių aplinką, kad joje galėtume pajusti šventinę laukimo dvasią…

 

 Gruodžio mėnesį Viduklės darželyje organizuota kalėdinių puokščių paroda ,,Kai eglės sidabrą barsto…“. Šioje parodoje dalyvavo visi norintieji pasidalinti savo kalėdinių puokščių idėjomis ir įvairove. Tai paroda, kurioje savitai atsiskleidžia kiekvieno žmogaus kūrybiniai sugebėjimai, fantazija bei noras padaryti kažką gražaus ir savito. Kiekvieniems namams ir kiekvienai įstaigai tai suteikia šventiškumo ir grožio. Kalėdinių puokščių gamyboje aktyviai dalyvavo jaunesniosios – ,,Nykštukų“ ir vyresniosios – ,,Boružiukų“,  bei kitų darželio grupių vaikų tėveliai  ir pedagogai. Kiekviena padaryta puokštė verta padėkos, jai įgyvendinti prireikė laiko, priemonių, pastangų bei noro sukurti kažką gražaus, kas trauktų kiekvieno praeinančiojo akį. Labai džiaugiuosi ir dėkoju, kad atrado laiko ir įdėjo daug darbo kurdami savo kalėdines puokštes, kurios visą šventinį periodą džiugino Viduklės darželio vaikų, darbuotojų ir įstaigą lankančių svečių akis.

Linkėjimų niekada nebūna per daug. Taigi jau atėjusiais Naujaisiais metais linkiu didžiulės meilės Jums visiems! Skleisti ją ir būti jos apsuptiems! Drąsos ir ryžto siekti didelių tikslų, pakeliui į juos turėti daug ir mažesnių.  Tegul atkeliavę ožkos metai  suteikia galimybę kiekvienam praturtėti tuo, kas Jums yra didžiausias turtas….

Darželio auklėtoja Jolita Piatkienė

[Galerija nerasta]

 

2019 m. gruodžio mėn.
P A T K P Š S
« Lap    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

View Results

Kraunama ... Kraunama ...