Daily Archives: 2019/10/08

Simbolinės kapsulės įleidimo ceremonija Kryžkalnyje

Spalio 7 d. Kryžkalnyje vyko simbolinės kapsulės, žyminčios nacionalinio memorialo – monumento visiems žuvusiems Lietuvos partizanams statybos pradžią, įleidimo į žemę ceremonija.

Į simbolinę kapsulę buvo įdėtas partizanų prisiminimų laiškas ateities kartoms ir žemių žiupsneliai, surinkti iš mūšių ir kovų vietų. Tai nepalaužiamo pasiryžimo ginti Tautos laisvę simbolis.

Padėkime beglobiams gyvūnams

Kasmet spalio 4-ają Viduklės darželio bendruomenė mini  pasaulinę  gyvūnų dieną. Ta proga  mus aplankė veislyno „Kalnų šuo“ savininkas Irmantas Tarnauskas su savo augintiniais- berno zenenhundų veislės šunimis, kuris papasakojo apie  savo augintinius, jų priežiūrą. Kiekvienas norintis galėjo pasidžiaugti šunimis, jų meilumu ir draugiškumu, stebėjo komandų atlikimą. Vaikams sukėlė daug teigiamų emocijų. Taip pat priminė nepamiršti, kad gyvūnas – ne kaspinu perrišta dovana. Jis ištikimas draugas ir kompanionas, todėl skatino saugoti savo augintinius, rūpintis gyvūnų gerove bei beglobių gyvūnų priežiūra.

Dalyvaujame ilgalaikiame respublikiniame projekte

Žaidimai ir vaikai – neatsiejami vieni nuo kitų. Šalia vaiko visada gyvuos žaidimas, šalia žaidimo – vaikas. Vieniems žaidimas yra svajonės perkėlimas  į realybę, kitiems – beribis kūrybos laikas, dar viena dalis – žaisdami mokosi.

2019 m. spalio mėn.
« Rgs