Daily Archives: 2019/04/09

Viduklės darželio dainininkės muzikos festivalyje „Pavasario fiesta 2019“

Kauno Žalgirio arenos amfiteatre vyko XV-asis tarptautinis vokalo konkursas „Pavasario fiesta 2019“. Festivalio dalyviai – vaikų ir jaunimo vokaliniai kolektyvai bei solistai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos bei Lietuvos. Šiame festivalyje dalyvavo Viduklės darželio vokalinė grupė „Ugnelė“ ir solistė Kotryna Piatkutė (13 metų). Festivaliui dainininkes ruošė muzikos pedagogė Reda Gružinskienė. Dainininkus vertino komisija: Vita Liaudanskaitė-Vaitkevičienė – chorvedė, dainų ir giesmių autorė, Birutė Sodaitytė – VDU Muzikos akademijos ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos vokalo dėstytoja, docentė, buvusi solistė, Rimantas Tamašauskas – muzikos prodiuseris, aranžuotojas bei kompozitorius, Deividas Bastys – lietuviškos pop muzikos atlikėjas.

Savo amžiaus kategorijoje vokalinė grupė „Ugnelė“ buvo apdovanota 1-laipsnio diplomu, o solistė Kotryna „Pavasario fiesta 2019“ pirmos vietos diplomu ir taure.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lazdauskaitė

Darželinukės rajoniniame muzikos festivalyje „Tau muzika“

Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vykusiame Raseinių rajono bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių muzikos festivalyje „Tau muzika“ dalyvavo Viduklės darželio vokalinė grupė „Ugnelė“. Festivalis skirtas Vytautui Čepliauskui, choro dirigentui, pedagogui, buvusiam Raseinių gimnazijos mokiniui atminti.

Mergaites festivaliui ruošė muzikos pedagogė Reda Gružinskienė. Dainininkės praturtino savo  koncertinę-sceninę praktiką, plėtojo dainavimo įgūdžius, puikiai praleido laiką bei pasisėmė naujos patirties.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lazdauskaitė

2019 m. balandžio mėn.